Web Tasarım & Yazılım

Web Sitesi, kişi veya kurumları dijital platformlarda tanıtmak amacı ile tasarlanmaktadır.

Web Sitesi Çalışması Yol Haritamız

5 aşamalı çalışmamız ile tasarımı ve kodlamasıyla kalitenizi yansıtan bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Sektör ve Rakip Araştırması

Günümüzde müşteriler firmaları, ürünleri internette arattırarak dijital vitrinine bakarak çalışmaya karar vermektedir. Hedef kitlenizin dijital platformlarda firmanızı kolay bir şekilde bulabilmesi ve web sitenizde kurumsallığınızı, kalitenizi görmesi için firmanızı en iyi yansıtacak web sitesi kodlama ve tasarımının yapılması gerekmektedir.
Sahada rakip olarak görmediğiniz firmalar, dijital platformlarda etkin bir rol oynuyor olabilir. Dijital çağda olduğumuz için artık web ortamındaki rekabet çok daha önemli hâle gelmiştir. Bu yüzden firmanızı, sektörünüzü, rakiplerinizi doğru analiz eden; analiz sonucunda dijital platformlarda sizi nasıl ön plana çıkaracağını iyi bilen; tasarım ve yazılım konusunda uzman bir ekiple çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

seo image

Tasarım Stratejisi

Evrensel bir kavram olan, herkese göre değişen ve bir hedefe ulaşmak için yapılan tasarım, bir ustanın elinde mucizevi sonuçlar verir.
Firmanızın kalitesi ancak kaliteli bir tasarımla müşterilere yansıtılmaktadır. Bu yüzden firmanızı doğru analiz ettikten sonra, sizin çizginize uygun bir tasarımla dünyanın sizi tanıması için açılacak şık bir kapı tasarlamış oluyoruz. Kapıyı açıp girdikleri zaman da aynı kalitede hazırlanan içerikler ve görsellerle müşterilerinizin gözünde kalitenizi taçlandırmış oluyoruz.

seo image

Tasarım Kodlaması

Tasarım stratejisi belirlendikten sonra firmanıza özel bir tasarım yapılabilmesi için uzman ekip tarafından o tasarımın kodlaması yapılmaktadır. Bu kodlama çalışması yapılırken strateji ve tasarım kalitesi ön plandadır.
Firmanıza özel kodlama yapıldığı için ilerleyen zamanlarda değişen ihtiyaçlarınıza bağlı olarak da sistemi revize etme kolaylığı sunmaktadır.

seo image

İçeriklerin Konumlandırılması

Yapılan tasarım ve kodlama çalışmasından sonra kurum ve kuruluşların web sitesinde yer almasını istedikleri içeriklerin, web sitesinde doğru konumlandırılması önem arz etmektedir.
Web sitesinin tasarım kalitesini gören müşterilerinizin aynı zamanda aradıkları içeriklere kolay bir şekilde erişebilmesi gerekmektedir. Tasarım, içerik, kodlama hepsi bir bütündür ve kalite bu bütünün detaylarında saklıdır.

seo image

Mobil Tasarımı ve Kodlaması

Yapılan planlama, strateji, kodlama, tasarım çalışmalarından sonra, çağımızda kullanılan teknolojik aletlerde de aynı kalitede görünmesi gerektiğini biliyor ve bu doğrultuda çalışma yapıyoruz.
Telefon ve tablet kullanımı çok yaygın olduğu için müşterilerimizin çizgilerine uygun olarak mobil tasarımı ve kodlaması da yaparak işlevsel ve şık bir mobil arayüzle hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

seo image

Web Sitesi Geliştirme Hizmetlerimizden

Web sitenizi geliştirerek ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinizle paylaşmanız için profesyonel bir ortam sağlamış oluyoruz.

UI/UX Tasarımı

Firmaların kitlelerine ve ürünlerine uygun tasarım çalışmalarıdır.

İçerik Yönetim Sistemi

Firmanın web sitesini yönetebileceği bir içerik panel sistemidir.

Responsive Tasarımı Kodlaması

Tüm cihazlarda farklı tasarım yapılarak her bir kullanıcının web sitesini kullanmasını sağlamaktır.

Özel Sayfa Tasarımı

Reklamlarınıza veya kampanyalarınıza uygun sayfaların tasarım çalışmasıdır.